Velkoobchod

s bytovými doplňky.

Velkoobchod Relax Decor

Proč spolupracovat s námi?

Hledáte stylový velkoobchod s bytovými doplňky, který Vám dokáže nabídnout nejen dovoz kvalitního a moderního zboží ze zahraničí, ale také unikátní české výrobky ze dřeva, jako jsou zrcadla a fotorámy z masivního dřeva a další nádherné dřevěné kousky ? Velkoobchod Relax Decor s.r.o. Vám toto nabízí.

Zrcadla z masivního dřeva

Každé zrcadlo z masivu, který u nás zakoupíte, projde pečlivou ruční prací našeho truhláře. Barvy, které využíváme u našich masivních zrcadel, jsou zpravidla ekologické a konečná úprava spočívá v hrubém škrábání. Barevné provedení zrcadel jsou : bílá, hnědá a přírodní.

Fotorámy z masivního dřeva

Další z českých výrobků od našeho truhláře. Každý rám projde rukou profesionála. Ručně škrábané fotorámy z masivu, použité ekologické barvy. Fotorám lze zavěsit díky umístěným skobám na šířku i na délku.

Výrobky z masivního dřeva

Výrobky z masivu exkluzivně pouze u nás Příkladem toho může být jeden z našich produktů v kategorii českých výrobků ze dřeva. Tato dekorace na dřevěném stojanu pochází ze 150 let starého dubu. Jedná se o autentické kousky z pivních sudů využívaných v jednom z nejlepších pivovarů na světě.

Jak u nás nakupovat za velkoobchodní ceny?

Máte dvě možnosti:

1.

Navštívit nás v naší prodejně, která se nachází ve velkotržnici Lipence hala 31. Zde si zboží v pohodové atmosféře prohlídnete, vyberete a se zbožím odjíždíte. Větší rozměry zrcadel či například velké lucerny zakoupíte pouze zde osobně.  Nabízíme množstevní slevy nad rámec velkoobchodních cen. Více informací o prodejní době a místu velkoobchodu naleznete v sekci Kontakty.

2.

Zaregistrovat se zde, na našich webových stránkách a po schválení vaší registrace dostanete přístup na velkoobchodní ceny. Minimální nákup je 4.000 Kč včetně DPH. Nad 5.000 Kč dostáváte automaticky 15% slevu na váš nákup. Nad 20.000 Kč sleva na nákup činí 20 %. Více o registraci se dozvíte níže.

Jak se registrovat?

Tři jednoduché kroky:

1.

Vyplňte registrační formulář, na který se dostanete kliknutím na tlačítko níže.

2.

Po registraci klikněte na záložku Adresy, kde vyplňte Vaše fakturační údaje a údaje uložte ( pokud jsou doručovací údaje jiné než fakturační, vyplňte i dodací údaje ).

3.

Nyní již pouze vyčkejte na schválení Vašeho velkoobchodního účtu. Registrace kontrolujeme každý všední den.Poté Vám bude zaslán email o schválení registrace s rekapitulací podmínek nákupu, možnostech a cenách přepravy a jiné.

Pokud jste registraci udělali před spuštěním Velkoobchodního e-shopu, napište nám na info@relaxdecor.cz název Vašeho účtu, který poté schválíme. Nezapomeňte vyplnit fakturační adresu.

Shopping Cart
Napsat dotaz
1
Potřebujete poradit ?
Jak vám mohu pomoci ?
Odpovím ihned, jakmile to bude možné.